PEUGEOT 206

Kívül és belül is tetszett, szerintem kényelmes volt főleg a méretét tekintve, azonban amikor síelésből hazafele szakadó hóesésben megadta magát az autópályán, azt nem tudtam elfelejteni. A motor elég halovány volt, ami végig zavart, amíg megvolt. (1.6-os kellett volna... Előtte egy Suzuki Swiftünk volt, ami hozzá képest rakéta volt és a fogyasztásról ne is beszéljünk. Tanulásg - min. 90 LE egy 1 tonnás autóhoz). A csomagtér szuper volt, mivel semmi pereme és jól lehetet pakolni bele (kb. 300 liter). Még most is vegyes érzelmekkel gondolok rá.

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Gariba trafó cser, szoftver frissítés mert csörgött a motor és nem tudták megoldani (szerintük nem is). A megoldás a 98-as benzin lett. Csörgés megszűnt és fogyasztás 0,5l-rel csökkent. Továbbá ismét trafó feleslegesen, injektor, kormánykapcsoló (méltányosságból ingyen) és egyéb "apróságok". Lerobbanás oka: motor

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártJavítás összege: 130000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Nem jöttek rá, hogy tönkrement a baloldali toronycsapágy (majdnem lebontották a műszerfalat). Szervíz 4 próbálkozásból sem találta meg a hibát (rázópad, miegymás). "Falusi" szakik türelems munkájával megoldódott. (kiült a motorháztetőre és úgy halgatta, hogy mi kopog/csörög, de megelett :) )