MITSUBISHI LANCER

Nagyon megbízható autó, de 2 dolog nem tetszik. Az előző tulaj olcsó alkatrészt használt. Illetve, jó lenne fényeztetni, de többe kerülne mint az autó. De ettől függetlenül megtettem vele sok-sok kilométert. Voltam vele: Prágában, Berlinben, Magas Tátrában, többször Ukrajnában, Szerbiában, megtettem vele egy Lengyelországi körutazást, illetve körbeautóztam vele Észak-Olaszországot. Természetesen több helyen voltam Magyarországon belül is. Amikor probléma volt az autóval, az mindig Magyarországon történt és általában hosszú állások után. -persze lehet, hogy csak szerencse kérdése volt...

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Előző tulajdonos olcsó utángyártott alkatrész használata miattLerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: 1. alkalom: hűtővíz felforrása, hazaértem vele sűrű megállásokkal és utánpótlással - vízpumpa csere 2. alkalom: elektromos relé. Nem útközben, hanem indulás előtt derült ki. - csere és azóta is ok.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Javítás összege: 20000 Ft. Leírás: Hátsó kipufogódob csere. Régi autó, ezért olcsóbbak az alkatrészek, de a kipufogódobok nagyon drágák, autótól függetlenül. (kivéve ha Suzuki)

Visszatérő hiba leírása: 2. kísérletre sikerült megoldani, hogy tulajdonképpen az utángyártott vízpumpa volt a hiba