RENAULT THALIA

Dinamikus motor, jó gyorsulás, (turbo+ intercooler), alacsony fogyasztás az én sportos stílusom mellett is.Valamint igazán kényelmes, nem töri sem az ülőgumókat sem a hátat még több100 kilométer után sem. Van összehasonlítási alapom, ez a tizedik kocsim, volt már új Miautónkom is, de ez más kategória.Kb 16 éve 2 autó van a családban, ez fog megmaradni, másik lesz lapáton majd egyszer. Gyári gumigarnitúra gyorsan kopott. Műszerfal műanyag szineit és íveit meg kellett szoknom:-)) Kár hogy nem a Campus belseje van benne. Csomagtartó hiába 550 literes, lehetetlen pakolni. Csomagtartó nyílása pici,magasan van nyílás alja, plusz a hátsó üléssort is hiába hajtom előre, mert a háttámla mögötti merevítő lemez miatt semmi hosszabbat nem lehet betolni. A műanyagok nem zörögnek nem rezonálnak semmilyen fordulatszám mellett, viszont ajtózsebben, kesztyűtartóban kemény tárgyat csak "becsomagolva" szabad berakni, mert irdatlan zörgést bír produkálni.

Születési éve: 1964

Meghibásodás leírása: Csomagtartó központi zár vezetéke elszakadt, ekkor cseréltettem ki a vezetőülés huzatát, mert elszakadt a széle. (Ülőlapot rosszul tették be, ezért.) Még garanciális volt, Azóta OK. Másodszor a környezetvédelmi szelep ragadt be egy pillanatra, észre is vettem, mert nem úgy húzott ahogy kellett volna, kb. 1 kilométeren át, utána működött ismét, de a szervízlámpát jelzett továbbra is,és zavart. Ha már szervízben voltam kitisztíttattam, nem egészen 7ezer Ft volt.Lerobbanás oka: motorLeírás: Üzemanyag szűrő eldugult, a nagynyomású szivattyú összeszívta a kézi pumpa gumiját. (Előtte napon tankoltam egyik MOL-kútnál.) Házilag kipucoltam otthon.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 7000 Ft. Leírás: A fent is említett szelep pillanatnyi leragadása.