OPEL ASTRA F

Sok ostoba alak hívogatott, amikor meghirdettem, mindegyik a futott kilométert sokallta. Bele sem gondolt, hogy egy ilyen autóval átlagosan évente 15.000 km-t megy mindenki. Inkább megvették azt, aminek szépen be volt állítva a km órája 150.000-re. Biztos sejtette, hogy több van benn, de ha nem tudom, nem fáj gondolattal inkább azt választotta. Olajfogyasztása nem volt, teljesen száraz volt a motor, nem volt rajt olajfolyás. Csak azért adtam el, mert a klíma nagyon hiányzott, és gondolva a télre és a sok Fittipaldira az utakon kerestem egy jobban felszereltet. Most is ugyanilyennel járok, csak a 82 lovassal, klímával, ABS-szel, szervoval, dupla légzsákkal, stb, 1995-ös, 500.000-ért vettem. És ebben is 190 ezer van. Megtehetném, hogy szebb, jobb, fiatalabbal járjak, de ez egy megbízható autó, ami ha mégis elromlik, mert ez is csak egy autó, olcsón javítható és ennyi pénzért jobbat nem adnak.

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Az előző tulajdonos is mindig megjavította, ha valami baja volt, így én ennyi kilométer után is műszakira csak hátsó féket javíttattam. A motorvezérlő computer romlott el (bontottan 5.000 Ft), és ami ennyi idő és ennyi kilométer után természetes két első kerékcsapágyat, kartertömítést cseréltettem, és féktárcsát szabályoztattam.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 20000 Ft.