RENAULT MEGANE

Nagyon jó verda!! Kicsit drága, új ára hozzávetőleg 4,5 millió volt. Sok benne az extra, megbízható, komolyabb gondja sose volt. A kopó alkatrészei is jól bírják, magához képest nagyon jól megy, nagy belül, nagy a csomagtartó, biztonságos. A gyári zene is jól szól, bár a lejátszó kicsit gagyi. A biztonsági öv pittyegésének nagyon idegesítő hangot adtak, úgy hogy ebben szerintem mindenki beköti magát. Jó anyagokból készült, finom puhák a műanyagok benne és jó a kárpit minősége is. Jók a gyári gumik, a fékek nagyon erősek.Meglepően jók a gyári gumik is, ritkán kell olajcserére vinni (30000km), és nagyon jól fekszi az utat! Negatívumai: a fényszóró izzóit sűrűn kell cserélni és borzasztó a cserélhetősége sose láttam még olyan autót amin a kerékjáratban kel cserélni az izzókat, hátul a tolatólápmával szokott gond lenni valami kisül benne és nem hajlandó világítani, pedig nem az izzó a rossz! A gyujtótrafók a motorban ennél az évjáratnál széria hibásak már mindegyiket cseréltem van amelyiket kétszer is. Idegesítő a lejátszó benne, mert néha kiadja a lemezt néha nem, néha átvált rádióra cd helyett, és rosszul fogja a rádióállomásokat. Az ülések kicsit kemények hosszú úton (300km felett) nagyon megfájdul az ember gerince akárhogy állítja az ülést. Nagy melegben kicsit gyenge a klímája, és párszor a nagy melegben sikerült a dugóban majdnem felforralni a vizet, elég érdekes érzés volt nyitogatni a motorháztetőt és legyezni meg hűteni a motort mint ha Ladám lenne, de el lehet nézni! Mindent összevetve nagyon jó autó, pár idegesítő megoldást és pár apró hibát elnézve. Én szeretem és megvenném újra, bár nagyobb motorral!

Születési éve: 1990

Meghibásodás leírása: Az elektromos ablak emelője kifejezetten rosszul van kitalálva kétszer is tönkrement, a középkonzolon a szellőzés tekerőinek elszállt a világítása.Leírás: Az indításkor felvett rengeteg áram miatt kicsi volt az akkumlátor és hamar lemerült! A rossz benzin miatt tönkrement a széria hibás gyujtó trafó.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, ingyenNincs kiemelt meghibásodás.