VOLKSWAGEN POLO

Az autot sérülésmentesen vettem, olaszországból behozott fekete 5 ajtós Polo. Elvileg 120e km volt benne, nekem ennél sokkal jobban számít, h milyen állapotban van maga az auto. Amikor kipróbáltuk 35 fok volt, bekapcsoltuk a klímát és megterheltük 4 személlyel. Az első meglepetés akkor ért, amikor 4.-ben hagytam alacsony fordulatról gyorsulni és a kis 75 LE-vel érezhetően húz az autó. Épp előtte ültem egy 1.8as Vectraban ami megsem mozdult alattam. Szóval rögtön meggyőzött. Azóta már több ismerősöm is kipróbálta, mindenkinek tetszett, van aki már vett is egyet magának. Szerintem egy tökéletes kis auto a mindennapokra, főleg városi használatban, de közúton is nagyon dinamikus.

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: eddig csak a kötelező olajcsere volt, nagyon megbízható autó, talán izzót kellett maximum cserélni :)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: még nem cseréltem, de mióta megvan, azóta alacsony fordulaton valami búg a váltóban, szerelő szerint 100e körül lenne a javítás, de nem kötelező, a megtett 30 e km alatt nem változott, erősödött a hangja.