RENAULT LAGUNA

Tetszett: Kinézet, stílus, kényelem, motor, felszereltség. Utáltam: Zörgő műanyagok, főleg hidegben. Futómű "javíthatatlansága". Ami csak egy apró, pici hiba, lehet, hogy más észre sem venné, de engem egy új autónál zavar!

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: 0 km-től fogva minimálisan húz balra a kormány (lassan, de biztosan elindul balra az utó telejesen sík úton is, pályán is), amit nem sikerült megjavítani 3-szori ellenőrzéssel, méréssel, állítással sem! Minden műszeres átvizsgáláskor határértéken belüli adatokat mutatott a futóműbeállító készülék, eltérés nem volt. Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Egyszer bezárta a kulcsot magába, és csak a tartalék kulccsal sikerült kinyitni! Assistans elhajtott a búsba, mivel a kisasszony szerint önhiba volt! :) Így csak fizetés ellenében segített volna a kiküldött emberük, aki sérüléssel nyitotta volna ki az autót! Inkább kivártam a tartalék kulcsot az autó mellett... (természetesen szándékosan nem lehet bezárni a kulcsot a beltérbe! ;) )

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: A fentebb említett futóműhibát nem sikerült javítani a mai napig sem!

Visszatérő hiba leírása: A fentebb említett futóműhibát nem sikerült javítani a mai napig sem!