VOLVO V40

Én amúgy is elég elfogult vagyok / voltam / leszek a Volvo-val kapcsolatban. Szeretem a formáját, szeretem a technikai megoldásait, szeretem, hogy a volvo a saját útját járja, nem a konkurens márkák esetleges újitásait másolja. Biztos vagyok benne, hogy Kicsi Volvikámtól egyszer meg kell válnom (jelenleg ezt egy kicsit se tervezem), akkor az utódja ismét Volvo lesz, de tutira automatát szeretnék.

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: Egyszer volt egy lendkerék csere, egyszer pedig egy rugótörés a bal első futóműben. Azóta sem értem, ez utóbbi hogy következhetett be egy svéd acélból gyártott autón????????Leírás: Könyörgöm, ez Volvo!!!! Ez nem robban le!!!!!!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 130000 Ft. Leírás: Na igen, az a lendkerékcsere fájt egy kicsit (na jó, nagyon). De hol szólalt meg a drága??? A lakásomtól 50 méterre (miután vidékről érkeztem haza, mintegy 150 km vezetés után) Ja, és elment saját lábán a szerelőhöz???? NANÁ!!!! EZ VOLVO!!!!!

Visszatérő hiba leírása: Elég világosan le van írva hozzá minden fontos dolog az autódatában. Nem nagyon lehet mellényúlni!