PEUGEOT 309

Minden a helyén van, semmi baj nincs ezzel a kocsival, főleg a dízellel, nagyon bírják az igénybevételt, és ami viszont tényleg nagyon tetszik benne 4.5Liter gázolajjal elmegy egy 100-ast, ez igy van mert leteszteltem, igaz mindezt 90-nel.

Születési éve: 1990

Meghibásodás leírása: Nincs meg régóta az oroszlán, de sok olyan véleményt olvastam, ilyen meg olyan szar, szét esik, meg hasonlók, ez hülyeség, zajok-zörejek vannak de 2 hónap alatt ezeket nullára írtam mindenét visszaraktam az eredeti helyére és lám-lám csak a csavarokat kellett meghúznom és nem zörög semmi, de tényleg, a másik ezzel a kocsival nem kell nagyon sportosan közlekedni nem arra találták ki ez tény, az enyém 1.8D - 60Le, bár egy pár ember arca belepirult mikor elmentem mellette, de végső soron 90-95-tel elmegy a holdig oda - vissza 10-szer, szóval a motor ősidőkig megy, elsőre pöcccre indul és megy, igényli az izzítást és a hidegindítást. Összefoglalva ha az ember odafigyel rá akkor ez a kocsi viszonozza is, nem fogja az embert sehol otthagyni.Leírás: Nem volt - nem is lesz.