SUZUKI IGNIS

Legjobban tetszik benne: az autó hátulja szerintem sokkal szebb mint az eleje.. szóval szeretem nézni ahogy megközelítem a parkolóban, de csak hátsó nézetből tetszik. Mivel előtte régi autóm volt, így aztán tetszik benne, hogy újszerű, és hogy minden működik benne. Szeretem benne, hogy mutatja a pillanatnyi fogyasztást, szeretem a fűtést, sőt, azt ki is emelném, mert szerintem tök jól működik. Amit utálok benne: még nem sikerült rájönnöm, hogy az utastérben a lámpát hogy tudom felkapcsolni...mindig ki kell nyitnom az ajtót, ha látni akarok. A vezető ülés állandóan nyikorog alattam...nagyon kellemetlen. Az ülést a vezető oldalon nem tudom egészen hátratolni... de ez lehet, hogy csak beállítás kérdése. Mivel magas vagyok, 186, a térdem alig fér el a kormány alatt, ha pedig jó nagy terpeszben ülök, hogy tudjak kormányozni, akkor meg a térdem állandóan hozzáér a sebességváltóhoz. A gázpedált ahhoz tudnám hasonlítani, mint egy normális zongora billentyűjét egy bóvli szintetizátoréhoz... egyszerűen semmi tartása nincsen a pedálnak, és ahogy hozzáér a lábam, egyből felpörög a motor ...olyan finom kell legyek vele, mint a patikamérleg... Arról nem is beszélve, hogy ha pl csak 80-nal szeretnék menni, akkor úgy kell tartanom a lábfejemet a magasban, mert ha csak kicsit is elengedem, akkor egyből tövig nyomom a gázt, szóval nagyon rosszul van szerintem megcsinálva benne ez a dolog... Mivel könnyű az autó, így ha pl autópályán oldalszelet kapok akkor nagyon instabilnak érzem a kocsit... jobbra balra vezeti az autót, egyszerűen nem tudok olyankor szépen egyenesen menni, ahogy azt megszoktam régebbi, ám súlyosabb autómnál. Ezektől függetlenül örülök nagyon ennek az autónak, mert amire nekem kell, arra jó, így aztán bár eléggé lehúztam, de a következő kérdésnél mégis a "Jó" lesz a választásom.

Születési éve: 1984

Meghibásodás leírása: Nem vettem igénybe márkakereskedő, ill szerviz segítségét, mert nem volt rá szükség, csak véletlenül rákattintottam az előbb, de nem tudtam korrigálni.