CITROEN XSARA

Nekem minden tetszik rajta és benne!!!!Igaz a férjem passat kombijából mikor átülök hirtelen kicsinek találom,de legalább könnyen elérem a hátul ülő 2 gyereket :) Háromszor jártunk vele horvátországban nyaralni gond nélkül 5,7 l-es fogyasztással!!!!!!!Görögországot 6,2 l-el jártuk meg 4 felnőttel fullra pakolva,végig klímázva!!!!!!!!Szerintem ennéll jobb fogyasztás nem létezik.Nem eszi az olajat,már csak azért öntök kicsit utánna,hátha rosszul látok....Minden gyári rajta,kivéve kopó alkatrészeket,jövő nyáron már megérdemel egy új gumi-garnitúrát és vezérműszíj cserét is!!!!Soha nem hagyott cserben,nagyon biztonságos,dinamikus,fürge,jól mutat alattam!!!!!Akárhogy nyomom neki 7,5 l-nél még sose evett többet átlagban.Sokan szidják a citromokat,én csak jót tudok mondani róla-remélem ez így is marad.Ha minden jól megy,csak akkor vagyok hajlandó megválni tőle,ha szétrohadt alattam és nem javítható!!!!!!!!!!!!

Születési éve: 1984

Neme: no

Meghibásodás leírása: Egy vezeték zárlatos lett,így kivágta a motorelktronikát.Ezen kívűl semmilyen más probléma nem volt vele.Számomra nagyon megbízható,biztonságos autó,szerintem amíg szét nem rohad alattam megmarad!!!!!Leírás: Egy alkalommal teljesen szárazra fogyott a tank,de ez emberi mulasztás volt......az első kútig elhúztak,onnan meg száguldottam tovább :)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 90000 Ft. Leírás: Motorvezérlőt kellett cserélni,egy zárlatos drót vágta tönkre.7 év alatt ez volt az első hiba.Igaz hirtelen sokba került,de ha elosztom 7 évre.....Mások,esetleg más autóval évente költenek hibábákra ugyanennyit vagy még többet.

Visszatérő hiba leírása: Motorvezérlő,amit már említettem.Mivel minden stimmelt,jó értékeket mértek mindenhol,így csak akkor jöttek rá,hogy egy drót a ludas,amikor egy másik vezérlőt beletettek és azt is kivágta.Szerencsére nagyon rendes szerelőm van,nem fizetette ki velem....