SEAT TOLEDO

A legjobb az benne, hogy nem eszik szinte semmit. nem hagy cserben. Tartós, megbízható. Ami nem tetszett: ajtóknál a beázás, az sokáig idegesített, de nem volt nagy hiba. Ajtó zár hiba, egy kismotor ment el benne, de csak kompletten lehet cserélni. (nem volt drága)

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása: Szuper jó az autó! Egy két apróság volt csak vele. 10.000-enként olajcsere, minden második olajcserekor összes szűrő csere. 1 db ajtó zár adta meg magát, bontóba vettem 7.000Ft-ért. Meg egyszer belém jöttek, biztosító fizette. Ennyi volt a terven kívüli. Ha ezt lehet annak mondaniLeírás: 7.000 Ft :)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 7000 Ft. Leírás: Ilyen szuper jó autóm még sose volt, valószínű hogy nem is lesz, a mostani dieselek már nem ilyen megbízhatóak. :( Na meg ha idegentől vesz az ember diesel autót akkor ki tudja mennyi a km benne?

Visszatérő hiba leírása: Ajtóknál kárpit alól víz befolyás az utastérbe. Tömítőanyag hiba az ablakemelő és az ajtó közt. (megoldottam)