OPEL VECTRA

Vegyes fogyasztás: liter

Imádom ezt a kocsit. Nagyon a szívemhez nőtt. Sportos, dinamikus, esztétikus, ugyanakkor családias is. nem szívesen válnék meg tőle. De egy jó akciónál esetleg elgondolkodnék rajta. 21 éves, hibái mindig is lesznek, de ezzel számolni kell.

Születési éve: 1984

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Mióta nálam van az autó sokat jártam szervizbe, köszönhetően a szerelő nem megfelelő hozzáértéséhez. Azóta rendszeresen utána járok minden problémának, valamit megtudok oldani én, amit meg nem azt szerelőre bízom. Sajnos meg kell válogatni kihez visszük az autónkat, mert senki nem szeret ráfizetni. Leginkább motorikus problémáim voltak.Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Kétszer a gyújtás probléma volt, egyszer meg a vízpumpa.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 70000 Ft. Leírás: Megtörték a hátulját. Azóta ázik a csomagtartó és a tetőkárpit is elengedte magát.

Visszatérő hiba leírása: Az autó rángatott, gázadásnál. pár hónappal előtte volt gyújtáselosztó csere. A szerelő állította, hogy az nem lehet hogy megint ugyan az a hiba. Aztán addig addig erőszakoskodott míg vettem egy gy.elosztót és kicseréltem magam. Azóta megy az autó.