SKODA OCTAVIA

Kényelmes hosszú távon is, tágas beltér, hatalmas csomagtartó, hátsó üléseknél azért kevesebb a hely, de szerintem így is elég. Nagyon tetszett ahogy viselkedik az úton, egy D-Kadettből ültem át, és szinte ugyanúgy kellett kanyarodni, és parkolni, kivéve hogy jóval messzebb van a hátulja. Azonnal szereltettem bele egy tolatóradart, szerintem érdemes! 10-12-ezrenként érdemes olajcserét csinálni, meghálálja a kocsi! Eddig ez volt a legjobb autóm minden szempontból, pedig már ez a hatodik!

Születési éve: 1975

Meghibásodás leírása: 8000-km-enként megeszik egy liter olajat, és a hűtővíz mérő gombából nem tudom milyet vettem, de már 2x cserélni kellett! Ezektől függetlenül szeretem a kocsit, már kinéztem a következő Octaviat is.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Néha ellenőrízni kell az akkumulátor tetején a főbiztosítékok csavarjait, mert szépen kilazult az egyik, és töltés nélkül hamar elfogyott a villany az akksiból... Egyébként nem volt elektromos bajom a kocsival ezen kívül.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 35000 Ft. Leírás: Hátsó lengéscsillapítók cseréje volt 120.000 km-nél.