BMW 3-AS SOROZAT

Én teljes mértékben megvagyok vele elégedve!Persze nem egy verseny gép ,de azért tud meglepetéseket okozni!az enyém egy 1995 végei BMW e36 316i (M43b16 motorú).Minden műszaki berendezés kézre esik,kényelemes és az ember több száz kilométer után sem fáradtan száll ki az autóból!!Jól kezelhető de vizes,havas úton észnél kell lenni mert nagyon könnyen keresztbe fordul mert könnyű a hátulja.közel 2 éve van meg de nem hagyott soha cserben és eddig KB 35.000 forintot kellett ráköltenem.szerintem ez egy használt autónál nem sok!előtte egy dízelem volt e34 525 TDS erre közel a 10x sét költöttem rá!!és akkor megfogadtam hogy többet dízelt nem!!az enyémben elég sok extra van automatán és bőrön kívül minden van!!dupla digit klíma ABS 2 légzsák 4x elektromos ablak ell napfény tető STB..aki versenyezni szeretne az ne 1.6-1.8 ás még talán 2000ccm2 sem felelne meg neki.az 1.6 sommal a 2000ccm2 e36ot gyorsulásba majdnem ott van mind a 2 tő csak egy kicsit többett fogyaszt 10-12.ami még nagyon jó e36-ba az 1.8 IS.

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: magamnak csinálom ha van valami de eddig semmi komolyabb nem volt .kötelező szerviz fék betétek és első tárcsa csere,ja meg alsó első támasz gömbfej ezt préseltetni kell .

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás.