NISSAN NAVARA

Nem vagyok tipusfüggő, nem volt soha egymás után azonos tipusú autóm! De a Navara biztos hogy nem lessz mégegyszer!!!!!!

Születési éve: 1963

Meghibásodás leírása: Nem tudom mínősíteni ( elhangzott az is a szervízben hogy mit akarok ez egy teherautó???Lerobbanás oka: motor több, mint 5 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: (Ha az autom meglátott egy trénert elindult felé ) 3szor kellet beszéllítani a szervízbe, többi sok ,sok megoldodott a helyszínen!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Elszakadt a vezérmülánc, egész motor gatya, de nem cserélték,, javították!!!!1HÓNAP alatt megtudták csinálni ( csere autó persze nincs) 1hét mulva beált a difim ( 3 hét szerviz megint ) 3 év alatt a kötelező szervizen kívül kb 4 honapot töltött szervízben a kocsi,!!!!!!!!!9.600.000 ft ért szép nem????

Visszatérő hiba leírása: Elektromos üllés, rendszeresen 100km/h felett odacsukott a kormányhoz,azthiszem nem kell ragozni!!??? Hirtrlen gázadáskor ( előzés közepén ) MEGÁLT A MOTOR!!! se fék se kormány,,jó????