RENAULT CLIO

Amikor megkaptam céges autónak hát nem repdestem a boldogságtól, de ahogy hazaértem vele, beleszerettem! Kapott szegény elég sokat, tényleg nem kíméltem, a pályán általába 170 volt az utazó, máshol meg amennyire lehetett menni. 3400-3500 alatt nem igen pörgött a motor(4000-nél szabályoz)!(ez még a zéro tolerancia előtt!:(). Ja és a létező legmocsokabb kutakon tankoltunk, mert az volt a a lényeg a főnöknek h "ócsó" legyen, de így sem kellett porlasztócsúcsot cserélni pedig állítólag ez a dci motor gyengéje! Azóta vettem egy sajátot 46000 km-rel de nem mentem még vele sokat, amit a legjobban imádok benne, az az úttartása, nagyautósan vezethető, a vw konszern 1,9-esei csak erölködev tudják tartani vele a tempót! Meg mostmár külsőre is tetszik, pedig ez nem volt mindig így!

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: Céges autó volt, kötelező szervizbe valami olcsó mocsok helyre hordták és igy sem kellett rá költeni, pedig garázst nem látott és nem is nagyon melegítettem a motorját reggel(csak amig kinyitottam a kaput:)!