FIAT BRAVO

Banki lefoglalt autó volt, a nyáron műszakizott, akkor cseréltem benne lengőkarokat, fékmunkahengereket, fel lett ferodolozva a fékbetét, tárcsa. vásárláskor vezérlést cseréltünk rajta, és egy dupla HD dobot raktunk alá, ja meg persze direkt szűrőt. Nem széria autó, nem is akként van használva, a korából adódó hibák természetesen jelen vannak, amiken folyamatosan dolgozunk, de amúgy egy jó kis pörgős dinamikus és megbízható autó. Én elégedett vagyok.

Születési éve: 1985

Neme: no

Meghibásodás leírása: nem húztak meg egy hengerfejcsavart és hengerfejes lett....Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: az autószerelőnél az akna fölött állva történt az eset, ott meg is csinálták, nem is hoztam addig el. Egyébként sehol nem hagyott még ott!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 170000 Ft. Leírás: teljesen újra lett festve, mert a meglévő festése elég viseltes volt.. ezenkívül ebben az árban az egyedi air-brush is benne volt..

Visszatérő hiba leírása: a szerelő béna volt és nem hitte el h csak speciális műszerrel állítható a Bravó vezérlése... filccel bejelölte, persze nem lett jó, belátta h igazam volt, szerzett műszert és megcsinálta.