SKODA OCTAVIA

Nagyon jó felszereltségű de az említett szélzaj ami több ugyanilyen típusú autónál előfordult csökkenti a rajongásomat. Az autó csomagtartója óriási ami azt jeleni hogy egy 4 fős felnőtt társaság nyugodtan elindulhat vele akár 2 hétre is nyaralni. A helykínálat megfelelő elől és hátul is. A 105 Le-s motor takarékos de akár a150-es utazósebesség is tartható vele. Ennél szerintem kár jobban sietni. Igat ekkor már nem elég neki a 6 liter. :-)

Születési éve: 1973

Meghibásodás leírása: A hátsó ajtóknál 120 felett szélzaj van amivel eddig nem tudtak mit kezdeni. Én sem. :-( A futóműnél a xenon fényszóró automata szintezője nyekergett. Kijavították.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 170000 Ft. Leírás: A kuplungszerkezet nés a tárcsa a legnagyobb megdöbbenésemre megadta magát.90000 km-nél. Lehet ez az 1 db az 1000-ből v. 10000-ből amivel probléma volt mert láttam olyan cégautót amiben 300000km nél 4 évesen még a gyári kuplungszerkezet és tárcsa volt benne. Tehát nem általánosítható a hiba vagyis nem igazán típushiba.

Visszatérő hiba leírása: A 6 lemezes cd-s rádió valamiért mindig kipurcan. a 3. van benne. 2-t garanciában cseréltek. Ez a 3. még bírja. :-)