RENAULT MEGANE

Szeretem a tetőablakot, a gazdagon felszerelt autót. A kulcs nélküli inditást és zárást. A kényelmet, jó az autó klima. Nekem bevált az esőérzékelő. A nagy csomagtartó a kedvencem. És nagyon szép hátulról :) Szeretem a tempomatot, bár lehetne benne radaros tempomat. A rádió igazán kezelhetne auxot. Még ha az autó 2005-ös is. Negativ: A tetőablak miatt nagy a szélzaj. Borzalmas váltó, sajnos ez még 5 sebességes. Kéne bele nagyon egy 6. Nem szeretem az állandoan meghibásodó zárakat, és az elektromos rendszereket.

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: Kulcskártya csere + kulcs zárbetét 90.000 FT Hátső féktárcsa csere + betét 70.000 FT + olaj stb... Kéz nélküli kulcshoz első ajtó nyomogomb javitás 10.000 FT Hátsó ajtó nem nyilt. Megoldottam, elrepedt a gumi és beázott. Sk megjavitottam, és szig szallaggal megjavitottam, mert a gyári nyomogomb 9000 Ft. Anyós oldali ajtó nyomogomb most adta be magát, asszem újjabb 10.000 rugó lesz.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 70000 Ft. Leírás: Féktárcsák cseréje. + kulcskártya iszonyú drága 45.000 FT.