SKODA FABIA

Elégedett vagyok az autómmal, nemcsak magán célra használom, hanem egyben munkaeszköz is. Gjművezető képzéssel foglalkozom, nem átlagos igénybevételnek van kitéve az autó, de alapjában nagyon meg vagyok elégedve vele, ez a 3. jmű, amit erre a célra használok, de talán ezzel a típussal volt eddig a legkevesebb gondom.

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: Az előző tulaj nem figyelt oda az autóra, szervíz, olajcsere, s emiatt hidrotőkéket kellett cserélnem, s felújítatni a hengerfejet. A másik alkalommal szervo problémám adódott, de sajnos ez típus hiba ezeknél az autóknál, én is belefutottam egy ilyenbe. A harmadik alkalommal termosztátot kellett cserélnem. A negyedik alkalommal pedig váltót kellett cserélnem, de ez is még az előző tulajdonos rovására írható sajnos. De alapjában meg vagyok elégedve az autóval, gjmű vezetőképzéssel foglalkozom, tehát nem átlagos igénybevételnek van kitéve az autó, de ennek ellenére nagyon jól állja a kiképzést!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 70000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Termosztátot kellett háromszor cserélnem, ennek oka, hogy az első kettőnél belefutottam silány utángyártott alkatrészekbe, mind a kettő gyári hibás volt. Olcsó húsnak híg a leve...