VOLKSWAGEN PASSAT I

A neve "Ezer éves sólyom" (Millenium Falcon), mivel egy igazi erőgép, de mégis hasznos teherhordó, annak ellenére, hogy már öregecske, és "ütött-kopott"-as kinézete van. A család kedvence, ritka ha 1-1 nap kimarad, hogy beleüljünk és tegyünk vele pár km-t. Jól karban tartható, könnyen szerelhető, olcsó alkatrészek, kis fogyasztás. Sokat költöttem rá 4 év alatt, hogy minden jó állapotban legyen, de még így sem érték el azt költséget (vételár+ráfordítások) amit egy új autó értékveszése visz el ennyi idő alatt (nemhogy még az új vételárának akár a töredékét).

Születési éve:

Meghibásodás leírása: A lehető legtöbb dolgot magam javítottam, lehetőleg mindig új alkatrészekkel. Ssak a műszakira kellett hordani.Lerobbanás oka: hajtás / váltó 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: A kuplung bovdenvég elszakadt az elkopó műanyag miatt, de így is haza tudtam vele menni, egy kéznél levő drót segítségével.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártJavítás összege: 100000 Ft. Leírás: Motor teljes felújítása.

Visszatérő hiba leírása: Elektromos kontakt hiba.