CHEVROLET KALOS

Soha nem hagyott még az út szélén,Azonnal beindul,egész jó fogyasztás,viszonylag olcsó fenntartási költség/Nyikorog "Recseg-Ropog" az autó(bár ehhez kellenek a magyar utak is),500 kilométer után féltengely probléma.Akadozó váltó,2X,3X AGR szelep probléma ebből 1x csere.

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: Féltengelyprobléma,Termosztát csere,AGR szelepLerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Egy óriási sártengerbe találtam magam,ahonnan az autó legnagyobb meglepetésemre kijött,Majd kb. 70 kilométert még megtettem.Miután hazaértem gondoltam elviszem a Sarat lemosom ,hogy lássam az autót is mögötte ekkor már nem indult és 1 hibajelzés megjelent a műszerfalon.Autómentő kihívása után kis várakozás,hibajelzés kiszedése után simán indult a jármű,bár a motorteret nem láttam a sártól,mégis el tudtam vinni a márkaszervízbe ahol 1 motormosás és egy gyors ellenőrzés után távozhattam.Mellékesen megjegyezte a szervízvezető,hogy ő bizony nem gondolta volna,hogy ez az autó még ide el tudott jönni a saját kerekein amennyi sarat nyelt:)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: 500 km után féltengelyprobléma,5000 km körül AGR szelep probléma