VOLKSWAGEN BORA

A külső megjelenése nagyon tetszik, kicsit komolyabb kinézetű, majdnem mint egy felső kategóriás autó, semmi felesleges sallang, de nem is olyan sivár mint a Seat Cordoba volt. A belső tér is jó, szebb valamint hozzám közelebb is áll mint a Golfé, és szerintem a kidolgozása is jobb, szóval belülről is komolyabb autónak hat. A fogyasztása is megfelelően kordában tartható ha az ember nem sportautóként bánik vele, bár nem is az ennek ellenére azért ha kell tud menni, és előzésekkor is jól szolgál a 105 paci. A kormánya rendesen és pontosan reagál a vezető akaratának. a váltó jól jár, bár ha az ember sportosan akar gyorsan váltani előfordulhat, hogy a kapkodás miatt megakad. Jó az úttartása, igaz nem feszegettem a határokat közúton, de azért jó pár kanyarnál érezhető volt, hogy ott még nyugodtan bement volna akár gyorsabban is. Jól működik a fék és az ABS is. A fékpofákat kellett csak cserélni. A csomagtartója megfelelően nagy, eddig mindig belefért a nyaralásra szánt felszerelés, így a kocsi belső terébe nem kellett semmit tenni, igaz a berakó nyílás lehetne nagyobb, de azért amit akartam eddig mindent beleraktam. Külön tetszik, hogy az utastér felől zárható a slusszkulccsal az ülések előre döntése, így egy esetleges feltöréskor az utastérből nem férnek könnyen a csomagtér tartalmához.

Születési éve: 1975

Meghibásodás leírása: Lent maradt a jobb első ablak. Nekimentek a bal elejének, kicsit sérült.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: utastér Javítás összege: 25000 Ft. Leírás: Ki kellett cserélni az ablakmozgatót.