OPEL ASTRA F

Imádom h rendkívül univerzális, telt házzal is jól lehet haladni, kellemes autó nem sok meglepetést okoz. Hatalmas a csomagtér téglától kezdve a mosogatógépig volt már benne minden (2m-es szárítót is belegyömöszöltük egyszer bár azért a megoldásért már valszeg büntetés járt volna...) Utálom, hogy párásodik, zajos, nem elég kényelmes, és hogy az úton zéró presztízzsel rendelkezik.

Születési éve: 1982

Meghibásodás leírása: alapjáraton lefulladt, folyamatos gázzal kellett szervizbe menni. Megtakarították az alapjárati motort és a helyét. kb 10p baráti kézfogásértLerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Képes voltam elindulni egy szétnyűtt ékszíjjal és nem töltött az aksi. A visszajelző viszont nem jelzett (gondolom valami minimális töltést leadhatott de a rádio, gps, ablakfűtés, ventillátor többet fogyasztott.)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 30000 Ft. Leírás: Azonnal a vétel után. Lomha volt az autó meghajtottam és hengerfejes lett. Azóta kopognak a szelepek, de nincs probléma. Megintcsak az én hülyeségem