FIAT PANDA

Tetszik az első és hátsó képe, oldalról kicsit "gnóm". Nem tetszik a lassan melegedő motor, a hűtővíz télen képes lehűlni ha alapjáraton üzemel. Több személy szállítása esetén használni kell a klímát hogy ne párásodjon.Hátul fapados a kényelem. Fogyasztása Nagyon kedvező, szervizciklusok is kedvezőek. Vezetési élmény és kényelem nagyon tetszik. A jó tulajdonságok megérték a kényelmi kompromisszumot. Kíváncsian várom hogy eléri-e a 250000 km tervezett élettartamot a kocsi. Addig biztos nem adom el.

Születési éve: 1961

Meghibásodás leírása: Légtömegmérő elromlott, nem jelez hibát,de erősebb gyorsításkor csúnyán kormol. Most le van róla húzva a saru így hibát jelez a műszerfalon, viszont nem kormol,bár nem is tud olyan pörgősen gyorsulni amit sokan szeretnek a pandákban. Most úgy megy mint egy átlagos autó. A fogyasztása nem változott.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 67000 Ft. Leírás: Ez volt a légtömegmérő hibája, de nem javíttattam mert húzós az ára és annyira nem is hiányzik. Nem szoktam sportosan gyorsulgatni.