OPEL ASTRA G

Tetszik a 480l-es csomagtér és ha ledöntöm a hátsó üléseket befér a fél ház! Nincs gond nyaraláskor befér minden cókmók nekünk és főleg a gyereknek /tricikli,kismotor s.t.b./.Öten is viszonylag kényelmesen elférünk még úgy is,hogy gyerekülés van! Utálom azt,hogy este ha csak a hátsó ajtót nyitom ki nem ég a belső világítás! Alig látom a gyereket bekötni,pakolni!

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: A két éves szervizet/olajcsere s.t.b./ inkább saját magunk oldottuk meg, mert a szervizbe sokkal többe került volna.Leírás: Ha már egy két éves Astrával bajok lennének az már régen rossz! Vinném azonnal a kereskedésbe vissza és elküldeném őket melegebb éghajlatra!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Egyszer munkából hazafelé menet felvillant az akku visszajelző lámpa! Elment a szervó nagy nehezen félreálltam megnéztem, én nem láttam a saruknál semmit. Lezártam a motorháztetőt újraindítottam meg szűnt a hiba.Megijedtem,hogy valami gond lehet a generátorral.Bevittem a szervizbe és megnyugtattak,hogy csak a vezeték volt egy kicsit meglazulva a generátoron.Egy forintot sem kértek az átvizsgálásért! Még garanciális volt az autó!