NISSAN MICRA

Vegyes fogyasztás: liter

A formájába szerettem bele, 6 év után is nagyon tetszik, nem untam meg. Tetszik a hátsó üléssor tologathatósága, de rossz, hogy nem lehet vízszintesre lehajtani a hátsó támlákat. Csomó praktikus tárolóhely van. Negatívum, hogy a hátsó ajtó kicsi, nem lehet eléggé kinyitni, nehézkes onnan a bepakolás. Autópályán 130-nál még lendületesen gyorsul, viszont 90 fölött nekem már nagyon zajos a motor, jó lenne egy 6. fokozat is. Városban alig kell váltani, kanyarokat 3-asban simán be lehet venni, 40-nél már 5-ösben van. Az egyenes tartása nagyon jó. Komolyabb hibája nem volt eddig.

Születési éve: 1972

Neme: no

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: 1. Volt egy menet közbeni megmagyarázhatatlan fordulatszámzuhanás, 2 perc után helyreállt, a szervízben nem találtak semmit. 2. Gyújtáskapcsolót kellett cserélni.Lerobbanás oka: elektromos rendszer több, mint 5 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Ha hosszabb ideig napon állt a kocsi, nem lehetett beindítani. Betolás után leállítva már szépen indult. Gyujtáskapcsoló cseréje megoldotta a problémát.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Nincs kiemelt meghibásodás.