CITROEN AX

Vegyes fogyasztás: liter

A legjobban azt szeretem, hogy keveset fogyasz, kivisz a világból is és mindezt olcsón teszi. Igaz, cserében lassan is. A váltó úgy van összerakva, hogy ötvenig dinamikus, de 90 felett már eléggé pörög a motor. Városi autó, no, arra is használom. Presztízsértéke nincs (szerintem nem nulla, hanem már negatív), formatervről, külalakról nem beszélhetünk, viszont emiatt minden olcsó hozzá, nem lopják, nem irigylik. Elhiszik, hogy nem féltem, úgyhogy sokkal nagyobb autók sem "szívóznak" vele. :-) Praktikus városi rohangászós autó.

Születési éve: 1967

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: 18 éves autónál az ember nem tervezi a szervízlátogatást, csak megy, ha valami kerreg. Kell egy jó, megbízható, Citroenhez értő, olcsó szerelő (megvan), és onnantól lehet élvezni az 5 liter alatti városi fogyasztást.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 50000 Ft. Leírás: Jeges úton nem fékezünk hirtelen, mert akkor lehet lakatoltatni. :-)

Visszatérő hiba leírása: Az embernek legyen jó szerelője, aki nem próbálkozik, hanem javít. :-)