OPEL ASTRA G

Az ülések valóban kényelmetlenek hosszútávon nekem legalábbis. 1,8 m vagyok de jobb térdem szétverem útközben a slusszkulccsal... A Belső egyébként véleményem szerint ebben a kategóriában verhetetlen, ízléses, strapabíró. Nem zörög, nyiszog semmi. Én személy szerint nyomatékhiányosnak érzem a motort, 3000-es fordulat alatt nem nagyon húz, főleg klímával, vagy ha kettőnél többen ülünk benne. Negatívum még hogy nem veszi visszaváltásnál az egyest, csak ha szinte megállok az autóval,kettesbe pedig 30alatt nem nagyon érdemes haladni, semmi ereje, ez elég nehezen érthető és kezelhető. Ezektől eltekintve kellemes vezetési élményt nyújt, parkolni is jól lehet vele. Néha még állatkodni is...Alapvetően jó autónak tartom, a kűlcsínyt mindenki döntse el maga-nekem tetszik.

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Egyszer valami műanyag elem lelógott az aljáról, amit egy műanyag csavarral rögzítettek ami csak úgy leesett, de más nem volt. Otthon visszatettem rendes csavarral :D