OPEL ZAFIRA

Hosszas keresgélés után találtam rá. A választás oka, a kiváló márkaszerviz, korábban astrám volt, rendkívül elégedett voltam a szervízzel és szerettem volna ott is maradni. Igen, de sok új típus jelent meg, én pedig könnyen elcsábulok ! A helyi - megyeszékhelyi - autókereskedéseket végiglátogattam - kb. fél év alatt - és többségében rossz benyomásokat szereztem. Két szalon felelt meg nálam. Először egy octaviára alkudtam, de néhány apró dolgon elcsúszott az üzlet. Utoljára mentem kedvenc szervízem szalonjába - az új astra nagyon drága, a többi meg még drágább - tényleg csak azért - megnyugtassam magam. Na, itt kaptam a zafirára olyan árajánlatot,hogy azonnal döntöttem ! Nem bántam meg. Igaz, még kevés a kilométer, de a gyár azzal is kedveskedett,hogy az autóba több kisebb extrát beépített - színezett üvegek, eco flex motor, diszcsík, stb ! Az autó kiváló, jól összerakott darab / valószínűleg nem hétfői ! / elégedett vagyok a fogyasztásal is. Sok tesztet olvastam, mindben fanyalogta az írók,hogy nehéz a kocsi, nem gyorsul eléggé ! Számomra megfelelő ! Remélem lehetőségem lesz a C változat vásárlására is .

Születési éve: 1950

Meghibásodás leírása: