VOLVO V70

Sokáig nem volt saját autóm, mindig a legjobb autóm volt, vagyis céges...:) 96-óta vezetek kb 300ekm-et mentem. Használom az A, B, C kategóriámból mindegyiket. 3.kombi Golf után vettem meg a V70-et! a kombi Volvo-k mindig is tetszettek. Nem gondolkodtam 2435cc-ben és 5 hengerben, főleg benzinesben nem! Én azt hittem, hogy ez az autó 15-16litert eszik. Pedig nem. Az emberek azt hiszik, hogy a pici autó, jó mert keveset eszik és kicsik a költségei! :) Hát nem! A német autóim jók voltak, szerettem őket, de mindig kellett valamit csinálni. A Volvo nem ilyen! Az autóm új ára 10 millió forint körül volt. Én ennek a töredékéért vettem. Úgy gondolom, hogy egy ilyen áru autó másképpen más anyagokból van összetéve és ez így is van. A céges 2007-es VW 2.0 PD SDI elbújhat mögötte a 59.000 kilométerével. Nagyon jó autó, nagyon szeretem. Hatalmas az 5 henger hangja 3000x felett, imádom. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ja és utána lehet nézni, hogy hol szerepel az autó a lopási statisztikában...elárulom, sehol. Lehet lestrapált modelleket venni, az Olaszból behozottakat kerülni kell (nem raknak bele ülésfűtést). Általában a suhogós melegítős Nike sportcipős tuning srácok nem ilyeneket hajtanak. Alkatrész árak se vészesek, csak tudni kell, hogy hol kell beszerezni őket. Az enyém turbo nélküli benzines, manuális váltóval. A turbo, négykerekes változat autómata váltóval azért többet ehet! Nekem tavaly télen -18 fokban evett, a belvárosban 10,8l! Ez volt a max!

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: