TOYOTA YARIS

Jól néz ki, belül is viszonylag tágas (kategóriájához képest). Nagyjából ennyi. Negatívumok: átlagos motor, átlagos fogyasztással, elég gagyi váltó, nevetséges motorhang (mint egy Marutiban). Néha az indexkapcsoló nem kattan vissza. A majdnem 4 év alatt nem tudtuk megszeretni. A kollégám, akinek ez a sokadik Yarisa, csak bólogat és hümmög. Ő azt mondja, hogy amíg japánban gyártották, addig volt jó autó. Nem tudom ezt hol gyártották, de remélem nem Törökországban... Ja, illesztési hézagok majdnem centiben mérhetők!

Születési éve: 1972

Meghibásodás leírása: A vezérműszíjjat minden évben cserélni kellett! Eddig gariban elvégezte a szerviz, de ezután nem tudom mi lesz:(((

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Több alkalommal (előzés közben teljesen benyomott gázpedállal) beragadt. Valamilyen alátétet garanciába cseréltek. Aztán megint beragadt, azt a szőnyegre fogták. Mire kértem, hogy cseréljék ki gyárira. Azzal is beragad. Most itt tartunk. Kezdem elveszíteni a hitem a Toyotában, pedig pont "megbízhatóság" miatt vettük.