VOLKSWAGEN PASSAT V

Ezt a modelt nem ajánlom senkinek, de az elődjeivelsemmi gond nincsen. Ismrőseimkörében is volt ilyen típusú modell de normál váltóval melyel szintén gond volt.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: Volt már passatom de még 2002 es 1.9pdtdi modell. Ezt beszámítattva tettem szert egy 2.0 pdtdi DSG váltós darabra.Megmondom őszíintén életem legrosszabb döntése volt. A vásárlást követően a DSG váltóban lenkereket kellett cserélnem mely nemvolt olcsó mulatság. Eztkövetően 7 hónapmulva olaj szívattyú meghibásodása miatt tönkrement a túrbóm mely kárt okozott amotorban. Ezzel betelt a pohár az autót eladtam.Megmondom őszíntén az elődjével az olajcserén kívűl és az esetleges hibákat melyek minimálisak voltak leszámítva semmi gondnem volt. Volt pár autóm de ilyen rosszmodelt nem fogtammég ki. Ha passat akkor csak az V. kasznis.Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: A váltó javítását követően a DSG váltó beragadt így azt mindenszentekkormozdítani semlehetett. Így azt trélerrelszállították márkakkereskedésbe.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 500000 Ft. Leírás: A motor meghibásodását a turbó és az azt követő olajszívattyú olajhiányaokozta.

Visszatérő hiba leírása: A motor ezek után már nem volt az igazi . Így került eladásra.