FIAT FIORINO

Bázisugróknak!Ha szereted azt az érzést, hogy az adrenalin pezseg a véredben, mindenképp ezt az autót ajánlom, mert soha nem fogsz unatkozni!Rálépsz a gázpedálra (bármilyen sebességtartományban), nyomsz egy kövér gázt, és semmi nem történik!Az autó ugyanúgy fog viselkedni minden körülmények között.A pezsgést amit bázisugráskor már megtapasztaltál akkor kapod a pénzedért, ha nekiállsz előzni másokat, (a kamikáze pilóták megpróbálhatják a kamionokat is).Röpke 3-4 km alatt könnyedén :-) megelőzhetsz egy kisebb teherautót,de ha lehet, próbáld a lejtőn lefelé, akkor több a sikerélmény, viszont kevesebb a borzongás.Nyári időszakban jó ha viszel magaddal másokat is ha a klímát is használod, mert legalább a pirosnál való elindulásnál lesz aki megtolja az autót!Gratulálni szeretnék annak a mérnöknek, aki megálmodta, hogy ebbe az autóba ilyen motor kerüljön, remélem mindig ilyennek fog járni,bár tuti, hogy egy fél éven belül agyvérzést fog kapni, és szép csendben elhalálozik.Azt hiszem életem hibáját követtem el amikor ezt az autót vásároltam, (mondatom is azóta a miséket sorban),sokkal jobb vétel lett volna 15-20 db trabant,mert kényelemben simán felveszi vele a versenyt.A venne újra kérdésnél szeretném, ha lenne SOHA válaszlehetőség is!

Születési éve: 1974

Utastér: szuk

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: hajtás / váltó

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Toronycsapágy probléma.

Visszatérő hiba leírása: Kb 2 havonta kiég a hátsó rendszámtábla égője, és a műszerfalon hibaüzenet jelenik meg.