PEUGEOT 307

Az alacsony fogyasztást, a megbízhatóságot, a rugalmas motort, a digit klímát, a jó fékeket, a jól páramenetesíthető szélvédőket, fűthető elektromos visszapillantó tükröket. A jól beállítható ülést, azt, hogy nem félig fekve kell vezetni. Utáltam, hogy az első index lámpák foglalata egy idő után állandóan kilazult, míg nem vettem a javított kivitelű foglalatokból. Nem szeretem, hogy az index kapcsoló érintésére akaratlanul felkapcsolódik a tompított (kb. 170.000 km után) Gyakran kiégtek a tompított izzók, és nőgyógyász kéz kell, hogy hozzáférj.

Születési éve: 1950

Meghibásodás leírása: Nagynyomású üzemanyag pumpa dugulást a fedélzeti komputer jelezte, Horvátországból hazajöttem vele, közben elmúlott. A szervizben kiolvasták a hibát, és mikor újból jelentkezett bevittem és 80.000 Ft+ munkadíjért kicserélték. Azóta minden szerviz alkalmával cseréltetem az üzemanyag szűrőt, mert az ehhez képest pipafüst.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 90000 Ft. Leírás: A fent részletezett nagy nyomású üzemanyag pumpa.

Visszatérő hiba leírása: A szakszervizben állandó szerelőm volt, akinek a kis újában van a szakma.