VOLKSWAGEN GOLF V

Vegyes fogyasztás: liter

KATEGORIÁJÁBAN MESSZEMENÖLEG A LEGTÖBB KÉNYELMI ÉS BIZTONSÁGI CSOMAGOT KINÁLTA annó ALAP ÁRON/6H RÁDIÓ TÁRCSAFÉK E. H.ASR ABS/STB!!!AMIKOR VETTÜK KB 9 MÁRKA SZALONBAN JÁRTUNK.ÉS IGY JUTOTTUNK EL A VW-IG.1 PÉLDA A NAGY KONKURENS "O" DOBFÉK HÁTUL RÁDIO ELÖKÉSZITÉS STB.EZ TARTOZOTT AZ ALAP KIVITELHEZ.NEM BÁNTAM MEG HOHY VW GOLFOT VÁSÁROLTUNK!!!!NAGYON MEGVAGYOK VELE ELÉGEDVE.EDDIG CSAK TANKOLTAM ÉS A KÖTELEZÖ SZERVIZEKRE VITTEM.A MOTOR MINT A HARMAT DE LASSAN JÁRJ TOVÁBB ÉLSZ!1.4 TSI-NEK JOBBAN ÖRÜLNÉK DE MAJD LEGKÖZELEBB!!

Születési éve: 1978

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: BALL HÁTSÓ AJTÓT NEM TUDTUK KINYITNI.GYEREKZÁRAT HASZNÁLOM EZÉRT BELÜLRÖL NEM LEHETETT NYITNI KIVÜLRÖL PEDIG AZT MONDTÁK A ZÁR BOVDEN KIUGROTT A HELYÉRÖL.KB 15 PERC ÉS MENTEM TOVÁBB.GARANCIÁBA TÖRTÉNT A JAVITÁS. KB MÁSFÉL ÉV MULVA UGYAN EZ A PROBLÉMA KB 30 PERCET VETT IGÉNYBE ÉS AZT FÜZTÉK HOZZÁ,HA LEGKÖZELEBB ELÖFORDUL CSERÉNI KELL A ZÁR SZERKEZETET 20000FT LESSZ.7000FT VOLT A MÁSODIK BEAVATKOZÁS.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: utastér Javítás összege: 200000 Ft. Leírás: A KORMÁNY KÖZÉPSÖ RÉSZÉN,OLYAN HELYRÖL AMIHEZ NEM LEHET EGYSZERÜEN ODAFÉRNI,LEJÖTT A VÉKONY BÖRHATÁSÚ TAKARÓBEVONAT,AMINEK SZÜRKE SZINE VAN EZ ADJA A SZINÉT A KORMÁNYNAK.ALATTA FEKETE MATT A MÜANYAG TEHÁT ESZTÉTIKAILAG CSÚNYÁN NÉZETT KI.A SZERVIZBEN IDÖPONT EGY. UTÁN GARANCIÁBAN KICSERÉLTÉK!!!UGYMOND LÉGZSÁKOT CSERÉLTEK MERT EZ EGYBE VAN A LÉGZSÁKKAL.MEGLEPÖDTEM MERT AZT GONDOLTAM H KIJAVITJÁK VAGY UJBÓL BORITJÁK.IGY AZÓTA SZÉP A KORMÁNYOM.EZ SZÁMOMRA ÉS MÁSOKNAK IS MEGLEPÖ ÉS POZITIV HOZZÁÁLLÁS A SZAKSZERVIZTÖL.