MITSUBISHI ECLIPSE

Hobbi, második autó. Láttam egy gyorsulási versenyt a neten és vennem kellett egyet, lenyűgöz a japán technika precizitása. Ha terven felülinek számít, hogy benyelte a régi Mitsu Coltom árát, akkor terven felüli, én tervezem, hogy rendbehozom. Alkatrész árak sommásak, mint minden japánnál, vezérműszíj, görgők, katalizátor, kipufogó cseréje közel annyi, mint az autó vételára volt. Ennek ellenére megéri, csak mosolyogni tudok, ha kihozom a garázsból. Állított már meg 40 es konszolidált autóból kiszálló úriember mosolyogva azzal, hogy 9 évig hajtott egy ilyet, gatyáját ráköltötte de ez volt élete legszebb szakasza és köszöni, hogy a sarki bolt előtti parkolással jó napot szereztem neki:) Imádom, a leendő gyerekeimnek szánom, addigra old timer lesz:)Városban használhatatlan, autópályán szinte verhetetlen, renoméja van, nem kanyarodnak ki elé, ellentétben a Colttal. Ez számomra érthetetlen, hisz a régi tojás sokkal fürgébb volt, úgy látszik, a sportautó presztízs még tizenéves korában is megmaradt:)

Születési éve: 1975

Neme: no