VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5

A vezetési élmény tényleg élményszámba megy. Üresen a háta kicsit pattogós, de meg lehet szokni.A 84 Le elég kevés, ezért van benne chiptuning, így viszont a fogyasztásmérő pontatlan lett.(Úgy emlékszem előtte jól mért) Hiányzik viszont a 6-ik fokozat, utazónak jó lenne. Az alapfelszereltség jó ár-érték arányú, de néhány ma már alapvető extrával nagyon el tud szállni az ára. Szerintem ez komoly negatívum a VW-nél. Néhány átalakítást végrehajtottam rajta, így szerethetőbb lett: körbe üvegezés,sínrendszer, 5 multivan ülés, multivan tetőkárpit, hőszigetelés, saját készítésű oldalkárpit tárolóhelyekkel valamint fapadló jármű pvc-vel,dupla reflektoros első lámpák, ledes tükrök, tempomat, fólia,lökhárító védőcsík, szebb kerekek... Így kaptam egy öszvért amivel akár szinházba is elmehetek, viszont irgalmatlanul meg is pakolhatom, dolgozzon azért van. Tavaly megjárta Albániát, na ott aztán vannak sz@r utak, de tette a dolgát. Ahogy állnak a dolgok, még sokáig társam lesz, ezért szigorúan betartom a szervízintervallum által előirt cseréket, javításokat, eddig bevált.

Születési éve: 1962

Meghibásodás leírása: Kéttömegű lendkerék,generátor szabadonfutóLerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: Az én hibám volt, elástam magam és addig kínlódtam, míg leégettem a kuplungot.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 130000 Ft. Leírás: Kéttömegű lendkerék, úgy tudom tipushiba.