RENAULT MEGANE

Külsőleg tetszetős formavilággal megáldott autó jó a megjelenése, kényelmes a rugózása, a hosszútávú utazások alkalmával nem fárad el az ember = élvezhető a vezetése. Mivel 1.4-es változatban vettem ezért nem várom el, hogy ugorjon gázadásra, a fogyasztása kedvező egy ekkora karosszériájú autóhoz és a korához képest. Biztonsági felszereltsége kitűnő és praktikus megoldások vannak az utastérbe pakolhatóság és kényelem szempontjából is. Ami nem tetszik benne, a szakszerviz magas díja.

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: Kuplung szett kinyomócsapággyal csere, generátor szíj szett csere, pillangószelep tisztítás, kürt csere (korodálodás miatt nem szólt) Mivel második tulajdonosa vagyok a gépkocsinak így a hibák függhetnek az előző tulajdonos használatától is, bár ahogy idővel informálódtam az autó típus hibáiról a pillangó szelep tisztítás idővel várható a toronycsapágycsere is érik lassan.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 99095 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Második szerviz látogatás alkalmával és ugyanazokkal az észrevételekkel, amik a hibára utaltak, a kuplungot és kinyomócsapágyat ekkor "akció" címszó alatt cserélték, azóta