OPEL ZAFIRA

Én nagyon meg vagyok elégedve a Zafirámmal!És két dolog miatt fogom lecserélni nagyon rövid időn belül.Vagyis nem cserélem le mert második autónak addig fog futni amíg nem lesz akkora gond vele hogy már ne érje meg megjavíttatni!:)A két dolog pedig 1. mivel 3 gyerekem van és már nem olyan kicsik mint amikor vettem ezért sajnos kicsi a család számára:((Mivel külföldön élünk ezért nagyon sokat utazunk és már hosszú úton a hely szűke miatt kényelmetlen.Eddig nagyon jó volt és csak azért nem veszem meg az újat mert az sem nagyobb:(És sajnos nem tudok márkahű sem maradni mert a szóba jöhető Viváró sajnos igen fapados:((Ezért nagy keresgélésben vagyok egyenlőre.Sajnos nem túl jók a kilátások mivel az elmúlt években az autó gyártók egyre inkább úgy rakják össze az autókat hogy ne bírják sokáig és minél több legyen a szervizelés és az alkatrész csere mert az igazi üzlet mára már az nem az eladás!:((És sajnos ez szinte minden tömeg márkára vonatkozik.Én is nagyon félek hogy ilyen jó megbízható autóm nem lesz még egy, de hát autó nélkül mi nem tudunk létezni.Azért bízom benne hátha megint összejön egy hasonló!:) De jó lenne:)Na de milyet?Ezen még 1-2 hónapig rágom magam aztán megveszem a....Majd ha ment annyit megírom hogy mit és hogy milyen:)

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: Az általános szervizeken kívül mint olaj csere,fékbetét stb mindösszesen 5 dolgot kellet javíttatnom az eltelt 7 év alatt és megtett 170000 km alatt!!Ezek is szinte elenyésző kiadással bírtak mert az összértékük nem éri el a 100000 ft!Ezek a következők voltak:100000km termosztát csere, 150000 légtömegmérő csere,170000 turbó összekötő gumicső csere,260000 termosztát csere.Soha ne legyen ennél szervízigényesebb autóm!!!!:)))

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 30000 Ft. Leírás: Légtömegmérő