VOLKSWAGEN SANTANA

Teszik úgy ahogy van és nem utálok benne semmit! De amúgy legjobban az tetszik benne,hogy automataváltós!

Születési éve: 1968

Neme: no

Meghibásodás leírása: Amikor megvettük teljes felújításon esett át! Ez egy automata váltós verzió,de rendkívűl dinamikusan megy pedig viszonylag kicsi 1.6-os motorja van,nagy az utastér és a csomagtér,annak idején nagyon eltalálták szerintem ezt a kocsit a tervezők,semmi extra nincsen bent mert ami mehanikus az nem hibásodik meg vagy ha igen akkor könnyen javítható,olcsó az alkatrész! Közben be lett szerelve a gáz ami nagyon jól összejött,jobb lett mint benzinnel! Nagyon szeretem,nem tervezem eladni,a megbizhatóságának és a rendszeres karbantartásnak köszönhetően mindjárt 30 éves de felveszi a versenyt a mai kocsikkal!Lerobbanás oka: elektromos rendszer 3 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Egy esetben az akkumulátor hibásodott meg váratlanúl,a másik két esetben én felejtettem rajt a világitást és azért merült le az akku,de bebikáztuk és ment tovább,meg egyszer kifogyott a benzin akkor vittünk bele.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 150000 Ft. Leírás: Ki lett hegesztve,a sárvédő peremeken és az ajtók sarka volt rozsdás,valamit kapott egy komplett festést!

Visszatérő hiba leírása: A gáz beszereléskor keverőfejnél volt egy-két variáció mire végül összejött!