OPEL ASTRA F

Vegyes fogyasztás: liter

Nagyon megvagyok elégedve az autóval. Mióta fel lett újítva a hengerfej,azóta jobban húz, erősebb a motor, remélhetőleg az olajfogyás is csökken, vagy megszűnik. Ami idegesít, hogy nagyon párásodik, pedig új pollenszűrő van benne,a kalaptartó zörgése, valamint a fék. Új fékbetétek és tárcsák vannak elöl-hátul és mégsem fog túl jól, nagyon taposni kell a pedált. Ami még nagyon idegesítő és talán a legjobban az az, hogy sosem tudom mennyi üzemanyag van a kocsiban, ugyanis az üzemanyagszint mérő ha 15l-nél kevesebb üzemanyag van a kocsiban nem érzékel semmit. Pl. majdnem üres tankba beletankoltam 12l-t és meg se moccan a mutató meg világít. Mindent összefoglalva egy nagyon kényelmes és dinamikus autó, én nagyon szeretem.

Születési éve: 1986

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: 1.hengerfejtömítés csere (típushiba a gyári tömítés anyaghibája miatt),szelepvezető és szelepszár szimmering csere (ette az olajat, remélhetőleg ez megfogja oldani) 2. középső kipufogódob csere (fulladt az autó)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 100000 Ft. Leírás: hengerfej síkolás, szelepvezető és szelepszár szimmering csere, új tömítések (hengerfej,szelepdekni,szívótorok,kipufogósor,termosztát)