HYUNDAI GETZ

Nagyon szeretem, kivéve az ablakemelőt (utólag márkaszervízben beszerelve) és a pollenszűrő elbaltázását (márkaszervíz) Igazi városi/országúti kis autó, jol megy, nem keveset eszik,de az enyém :) Autópályára hosszútávon kényelmetlen! (184cm és 120kg-vagyok bocs)

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Az ablakemelő márkaképviselet által beszerelt és 2 szer elromlott!!! (ja ez fordítva van!)Lerobbanás oka: elektromos rendszer 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Az ablakemelő márkaképviselet által beszerelt és 2 szer elromlott!!! (ja ez fordítva van!) (Bertinus, Gödöllő)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garanciaidőben, ingyenNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: 4-éves koráig szakszervízbe hordtam., soha ismétlem soha nem cserélték a pollenszűröt, pedig van benne, ez gáz magánszervízben azt is kicserélték! megjavult a fűtés és a hűtés is :) gratulálok!(Bertinus, Gödöllő)

Visszatérő hiba leírása: Az ablakemelő márkaképviselet által beszerelt és 2 szer elromlott!!! (ja ez fordítva van!)(Bertinus, Gödöllő)