TOYOTA 4 RUNNER

Vegyes fogyasztás: liter

A lakóhelyem környékének gyalázatos útviszonyai miatt vettem meg, és megszerettem. USA típus, minden extra működik, az automata váltótól a tempomaton keresztül a felező és a négykerék hajtás, elektromos napfénytető, stb. stb. A csomagtér, bár megosztja a nagy gáztartály, mégis óriási, lehajtva a hátsó üléseket. Nyugodt tempóban utazva élmény, hogy télen-nyáron hegyen-völgyön megy, mint egy mozdony. Kanyarban nem tanácsos vele eszetlenkedni, mert akár fel is lehet borítani. Azt nem kedvelem, hogy nekem parkolás esetén tolatva szinte ordítóan hiányzik valami segítség, radar, vagy kamera, vagy az utas :-).

Születési éve: 1945

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: A gáz reduktor beállítása miatt kétszer kellett szervízbe menni á 2000.-ft.Leírás: A gépkocsi V6 3l-es benzines, de hivatalosan gázzal megy, a fenti fogyasztási értékek gázból értendők. Vidéken élünk, a hegyről , ahol lakunk, úttalan út vezet a faluba, a 22l-es fogyasztás a napi 6km hegyről le, hegyre vissza esetén igaz. A 16l autópályán érvényes.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Vásárláskor több eleme korrodált volt, komoly lakatosmunkával rendbe hozták, gyári festékkel újrafényezték az egész járművet értő kezek. Ugyanígy a fékeket stb. is felújították szakértő módon, most mint az új, ügy működik minden. Kipufogó hátsó dob csere is volt.

Visszatérő hiba leírása: A típusnak kiváló, szakértő mesterei vannak, alkatrész is van bontóban, de rendelni is lehet külföldről, ha kell.