MERCEDES-BENZ 190

Vegyes fogyasztás: liter

Az autó már 21 éve megtetszett, és 21 év után tudtam meg is tudtam venni. :) Sajnálom, hogy nem előbb vettem ilyet. Azóta olyan, mint a svájci óra, ketyeg és megy, csak az üzemanyagot kell bele önteni. Ez még rozsdamentes lemezből készült, és bírja. Nem egy rodeóbajnok, és a belső kényelme elmarad a 123-asoktól, ez fapados. Ennyi pénzért viszont nem tudtam volna ilyen autót venni, amelyik ennyi futást kibír. Ezzel az autóval tudtam meg, hogy milyen az, amikor reggel beleülök, és este kiszállok Olaszországban, és nem kell attól rettegnem, hogy vajon kibírja-e az utat... Trabanttal Szolnokig nem jutottam el javítás nélkül.

Születési éve: 1956

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: műszaki vizsgára való felkészítés első esetben kipufogócsere, második esetben nem kellett semmihez sem nyúlni, harmadik esetben 2 db izzót kellett cserélniLerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: ékszíjszakadás volt, helyszínen cseréltem

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Javítás összege: 3000 Ft. Leírás: ja, egy esetben a feszültségszabályzót cseréltem, annak az ára 4000 ft volt, két darab 6-os csavart kellett kihajtani hozzá és egyszer fékbetéteket, annak az ára kb. 5000 ft volt a garnitúra, egy akku - 12000 ft plusz gumik használtakat raktam rá, már nem tudom az árát