FIAT REGATA

Hihetetlen, agyoncsaphatatlan autó, de már ilyen idősen a végét járja. Vontatásra, szállításra használom csak. Meg fogom siratni.

Születési éve: 1951

Meghibásodás leírása: Autószerelő vagyok, márkatapasztalattal. Tudom, mire számíthatok. Pl a generátor-szénkefe 150 ezernél(!!!) elkopott.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: A testkábel a karosszériához csatlakozó pontján elrohadt! A kinyomócsapágyon(!) keresztül kapott testelést, aztán megállt az autó.(Helyszínen, egy bikakábellel helyettesítettem a testkábelt.)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Normál elhasználódások, az előfordulásukkor javítva. Fékbetét, kuplungtárcsa, középső-hátsó kip. dob, gumifékcsövek, gomiabroncsok, 2első lengőkar, stb. Befecskendezőrendszer , elektromos rendszer, motorelektronika, műszerfal+ működtetések: BOSCH, hibátlan. Karosszérián JH sárvédő elrohadt,(csere) a tankbeöntő gyári rossz szerelése miatt.

Visszatérő hiba leírása: A testkábel-hibára nehéz volt rájönnio, de költség nem volt.