RENAULT R 21

1993-ban vásároltam, 2001-ben adtam el, eredetileg nem szervós kormánnyal készült, 1997-ben alakítottuk át. 2008 végén visszavásároltam. Ismerösé volt, de igényelte utána a foglalkozást. Az első futóműben kb 25000-ért az összes gömbfejet, gumi porvédőt és szilentet kicseréltem, beleértve a toronycsapágyakat is. 2010-ben vettem bontásra egy klímás osztrák autót 50 ezerért. Klímát kompletten átszereltük. Fűtő radiátort is átcseréltem, télen lerohad a gatya olyan jó a fűtés. A hátsó ajtók alja és a jobb oldali nyúlvány pitymallik, de még megcsinálom. Ennél a modellnél még úrrá lehet lenni az idióta francia megoldásokon. Közel a 400.000 km-hez azt mondom: soha rosszabb autóm ne legyen. (pedig van mellette egy 12 és egy 45 éves Mercedesem - más kategória !)

Születési éve: 1964

Meghibásodás leírása: Egy elmulasztott vezérműszíj csere bosszulta meg magát, egy himba cseréjével és egy új szíjjal lehetett orvosolni aprópénzért.Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: vízcső elpukkant, el volt öregedve, a helyszínen megkókányoltam, a végleges javításig még egy hónapig jártam vele.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 12000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: generátor hiba, az eredetit cseréltem egy hasonló korú működő használtra, fél év múlva fel kellet újítani, azóta nincs vele gond.