OPEL OMEGA B

az auto nagy belsö tere.szep a belseje az autonak a csajoknak nagyon bejön :D a csomagtér hatalmas!nekem 2.0 16v automata van es nagyon dinamikus kis joszäg föleg ha a S GOMBOT megnyomod !! olcson väsärolhato uriember auto ezzel nem néz le senkisem! a fogyasztäsa kicsit sok de amugy egy nagyon megbizhato es korrekt verda!!!

Születési éve: 1988

Meghibásodás leírása: sajnos korrodizälodik az auto de nem vészes az eset ez valoszinü minden omegänäl igy van. az elektronikäval is neha baj szokott lenni de älltaläban csak kontakt hiva illetve aprosägok.a fenyszorok erössege sem a legjobb amugy ez az auto nagyon jo välasztäs nincs vele sok gondLerobbanás oka: elektromos rendszer 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: kontakt hibäk elöfordulnak es a légtömegmerö is néha bekattan de nem nagy hiba eggyiksem csere szerviz nem muszäly

Visszatérő hiba leírása: nehez javitani csakis hozzäerö emberhez vigyetek ha gond lenne a verdával de ez nem fog sürün elöfordulni szerintem :D mivel ez az auto egy remek kis gép