RENAULT TWINGO

Vegyes fogyasztás: liter

Amennyire nem tetszett először, annyira megszerettem. Költözködésnél is hasznát vettem, pályán 150-et tarósan (1500Km!) bírja, igaz ekkor zabál és hangos, pöccre indul, városban verhetetlen, kényelmes, "hányós" kölkök is jól bírják. Ami nem a legjobb, hogy sokkal nagyobb ívre van szüksége egy megfordulásnál, mint egy átlag méretű 5 személyes autónak, és nálam a szervókormány hiánya követel egy kis kondit. Az E85-ös nitrót nem igazán komázza, de nem is ér annyit, hogy tönkretegyem vele. Más hátrányról nem tudok, a következő kocsim is Twingo lesz, ha ez kiszolgált :)

Születési éve: 1977

Neme: no

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motorLeírás: Akitől vettem, jól átvert, (kiskereskedő-szervíz!!!) a 80ezer körüli Km helyett lefutott szegény pára 180ezret is, ááá, minden ki lett cserélve, erre hamarosan elszakadt a vezérműékszíj, igaz nem nagy kár keletkezett, 30ezerből meg voltak az alkatrészek, aztán a biztonság kedvéért átnézettem, hogy mi az a minden, amit a szervízben már "kicseréltek", fékbetét, stb. Azóta a világon semmi baj nem volt.